Warszawa 14.08.2008r
Rekomendacja
Józefa Krzysztofa Oraczewskiego znamy od kilku lat. Zaczęło się od spotkania w ogrodzie sąsiada. Potem obejrzeliśmy jego prace u znajomych. Wybraliśmy jedną małą 1x1m. Z ciekawości obejrzeliśmy po roku inne i okazało się, że staliśmy się wraz z Żoną, nabywcami większej pracy obrazu 3x2m gdzie pokazany jest Pegaz.
Pegaz zdobi nasze mieszkanie a zapłaciliśmy za to dzieło około 90.000,-PLN.
W dalszych latach podczas uczestnictwa w „Ogrodach Sztuk” i kolejnych wystawach nasza kolekcja powiększyła się do 7 obrazów z czego dwa średniej wielkości zostały podarowane naszym dzieciom jako prezenty od rodziców.
Z przyjemnością uczestniczymy w spotkaniach i pokazach artystycznych z których zawsze coś dobrego dla siebie wynosimy.
Dodatkowo informuję, że jestem współwłaścicielem firmy Instal-Trend wykonującej instalacje elektryczne i teletechniczne.
W ramach tej działalności współpracujemy z P. Krzysztofem Oraczewskim przy oświetleniu jego wystaw oraz innych imprez występując w roli sponsora .
Anna i Tadeusz Gajewscy