logo

Krzysztof Pindral – Heidelberg Polska

Szanowni Państwo,

Od kilku już lat owocnie współpracujemy z Panem Józefem Krzysztofem Oraczewskim, starając się pomóc w promowaniu Jego Sztuki, a zarazem połączyć ją z najwyższej jakości techniką i technologią poligraficzną, którą nasza firma reprezentuje.

W moim głębokim przekonaniu nasze wspólne działania związane z otwarciem w 2000 roku nowej siedziby Heidelberg Polska spełniły oczekiwania, dając obu stronom satysfakcję i odpowiedni walor promocyjny. Trwałym śladem pozostał wielkoformatowy obraz „Konie” autorstwa Pana Oraczewskiego, który zawisł w naszym Centrum Demonstracyjno-Szkoleniowym oraz kilka mniejszych obrazów – m.in. „Nike”, „Grupa Laokona”, „Postacie”, „Pegaz”, „Leda”, które stały się ozdobą naszych biur, a kilka z nich mieliśmy przyjemność podarować naszym klientom. Udało się nam również przyczynić do wydania dwóch katalogów Artysty – „Instalacje”, „Oraczewski”, oraz wielu zaproszeń na imprezy organizowane przez Artystę.

Mając świadomość znaczenia sztuki oraz możliwości jakie tkwią w pozytywnych relacjach pomiędzy nią a światem biznesu, uważaliśmy i nadal uważamy, że współpraca na tym polu z artystami takimi jak Józef Krzysztof Oraczewski nie tylko przynosi korzyści obu stronom, ale służy rozwojowi sztuki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.

Heidelberg Polska
Krzysztof Pindral
Prezes Zarządu

Do pobrania oryginalny tekst pdf – Krzysztof Pindral

Komentarze zostały wyłączone.

Józef Krzysztof Oraczewski - polski artysta malarz, twórca instalacji